wtorek, 21 maja 2013

Nowa lokatorka - Agama

 Jak wiecie moje starsze dziecko ma skłonność do różnych dziwnych zwierzątek  ,a to hoduje mrówki , a to przyniesie skorpionka. Ma też modliszkę i rybki z jeziora Tanganika. Wczoraj do pokoju sprowadził sobie nową lokatorkę Agamę Brodatą. Ta urocza dziewczyna ma równie piękne szlachętne imię-Jadzia. Została odniesiona do sklepu zoologicznego przez właściciela ,któremu zapewne się znudziła. No a teraz jest u nas. A oto pierwsza sesja zdjęciowa ślicznotki.


Niezwykła uroda bystre oko

Przyglądamy się sobie

Dodaj napis

:

8 komentarzy:

 1. Jadźka jest gitesowa. Podoba mi się. Sama duma!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też przypadła do gustu, szczególnie ,że to nie ja muszę się nią opiekować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jadzia to urodzona modelka. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny.Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Ale mordeczka! Superaśna kobietka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wbrew pozorom jest nawet fajna w dotyku.Pozdrawiam

   Usuń
 5. Jasne kolory, żółte ubarwienie, jest śliczna.
  Kiedyś hodowałam agamy, rozmnażałam je ... Mam sentyment do tych zwierzaków :)Agama wymaga dużego terrarium i jest dużym żarłokiem :) Dbajcie o nią, a ona na pewno się Wam odwdzięczy :) To bardzo ciekawe i towarzyskie, jak na gada stworzonko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Terrarium ma duże ,robione na specjalne zamówienie. Mój syn kupuje jej świerszcze, dżdżownice. Próbowała nam nawet polować na rybki w akwarium. Na szczęście tam jest pokrywa. Ja się z nią zapoznałam już ze dwa tygodnie przed jej wzięciem. Zawsze myślałam ,że będę na nie ale po pierwszym kontakcie byłam nią zauroczona.Hodowla agam musi być ciekawa. Nasza to panienka.Pozdrawiam

   Usuń