piątek, 10 czerwca 2016

Czerwcowo , łąkowo

O dwóch dni usiłuje napisać sensownego posta. Oczywiście na tapecie jest stary podlaski dwór ,a raczej to co po nim zostało. Historia rodziny jest tak ciekawa i całkiem niezłe udokumentowana ,że do drugiej w nocy z olbrzymią przyjemnością wyszukiwałam interesujące mnie teksty. Niestety to czego się dowiedziałam dalej jest tylko w mojej głowie ,a nie w poście.

    Wstawiam więc dzisiaj kilka fotek z mojego wczorajszego wieczornego spaceru. Pięknie jest... Miłego oglądania ! ( szkoda ,że nie możecie usłyszeć cykania świerszczy)
10 komentarzy:

 1. Love. zawsze czuję się u Ciebie jak w domu! Przyroda - życia uroda. Aga - musisz przyjechać do nas do Gr ;-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty jesteś po prostu szczęściara ,że mogłaś wychowywać się wśród łąk ,kwiatów i cykania świerszczy. Ja w tym czasie wdychałam spaliny i biegałam po betonie. Dlatego też pewnie mocno doceniam otoczenie w którym mieszkam. Jako ciekawostkę powiem Ci ,że mój syn ,który od kilu lat mieszka w bloku przyjechał i powiedział : mamo blok to więzienie i planuje budowę domu.Ty masz swój cudowny P. A do Grajewa mam nadzieję ,że kiedyś dojadę :) Pozdrowionka :)

   Usuń
 2. Te Twoje podlaskie łąki są przecudne.
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak są bardzo piękne ! Czekam jeszcze na rozkwit większej ilości łąkowych kwiatów . Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Już czuję ten zapach supraskich łąk i słyszę te świerszcze jak grają:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uwielbiam zapach łąki...także tej skoszonej. Dzisiaj niestety świerszcze nie cykają bo co chwilę pada deszcz ale lato przed nami :) Pozdrawiam serdecznie !

   Usuń
 4. Ja również dzisiaj o poranku zachwycałam się moją okolicą i pobliskimi łąkami i skałkami. Zachwycałam się i dźwiękami i wszystkimi zapachami. Uwielbiam naszą Polskę za te cudowne swojskie klimaty.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Mario! Jak wyczytałam mieszkasz na wsi. Masz więc to wszystko na wyciągnięcie ręki. Zgadzam się z Tobą nasz kraj ma niepowtarzalny swojski klimat. Szkoda ,że wiosna i lato trwają tak krótko.Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 5. Aguś, podobnie jak Ty lubię podróżować ale nigdzie nie ma tak pięknie jak w naszym kochanym kraju. Będąc na wyjeździe nie mogę przejść obojętnie obok kwiatów, traw, kwitnących krzewów ale tylko nasze łąki mają niepowtarzalny klimat.
  Sa najcudowniejsze na świecie.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja im więcej jeżdżę tym coraz bardziej podziwiam przyrodę naszego kraju.Pozdrawiam

   Usuń